Domů   RSS   Registrace   A A A A  

AMERICKÉ DŘEVOSTAVBY .... dřevostavby

www.americkedrevostavby.cz

Nacházíte se zde: www.americkedrevostavby.cz » Prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti

Tato webová prezentace byla vytvořena v souladu s českými Pravidly tvorby přístupného webu.
Výjimky z této metodiky jsou vypsány níže.

Narazíte-li na problémovou stránku, ihned nás, prosím, informujte, pokusíme se problém co nejrychleji vyřešit.

Nepřístupné části webu

  • Bez JavaScriptu nefunguje zoomování webu pomocí odkazů A v horním pravém rohu stránky. Lze jej ale zoomovat pomocí funkcí prohlížeče.
  • Flashové animace neposkytují alternativní popisky.

Informace o dalších standardech

  • Zdrojový kód webu splňuje normu XHTML 1.0 Transitional, vydanou konsorciem W3C.
  • Vizuální prezentace je vytvořena pomocí kaskádových stylů (CSS). Velikost všech prvků (kromě obrázků) je definována pomocí relativních hodnot, a proto lze web libovolně zvětšovat nebo změnšovat, aniž by došlo ke změně jeho rozložení nebo překrývání jednotlivých prvků.

O navigaci mezi stránkami

V hlavičce každé stránky se nachází navigační odkazy, které umožňují vracet se zpět do libovolné úrovně webu. V hlavičce celého webu se nachází pole pro vyhledávání, odkaz na výchozí stránku, odkaz na RSS export a odkazy pro změnu velikosti webu.

Možnosti personalizovaného prohlížení

Prezentace je k dispozici v základním stylu pro plně grafické prohlížení, dále pak ve stylu pro tiskárny a stylu pro čtecí zařízení.
Ve stylech pro tiskárny a čtecí zařízení jsou záměrně vypuštěny některé sekce webu, které nejsou pro tyto účely důležité a pro návštěvníka, který používá například zařízení s hlasovým výstupem nebo braillským řádkem by znamenaly snížení přehlednosti a  komfortu při procházení webu.

Kromě toho lze web přepnout do čistě textové verze, která je vhodná pro vysoce kontrastní prohlížení, různá čtecí nebo výstupní zařízení, a také pro tisk. Pokud je v textovém režimu zobrazen konkrétní článek, je za účelem maximální přehlednosti ze zobrazení zcela vypuštěna hlavní navigace a všechny doplňující sekce. Text článku je zobrazován ihned od začátku, jsou zachovány pouze navigační odkazy a odkaz pro přepnutí na plně grafické zobrazení.
Přepnout web do textové verze lze pomocí odkazu " textová verze ", který se nachází v patičce každého článku a patičce webu.

Mimo to lze použít i vlastnost některých prohlížečů, které podporují vypínání/personalisování stylů na různých úrovních.

  • Mozilla Firefox podporuje vypnutí stylu a uživatelské styly.
  • Opera podporuje pokročilou manipulaci se styly včetně desítky přednastavených šablon.

Kontakt na technického správce

V případě nouze můžete poslat zprávu technické podpoře systému AYNI CMS. Kontakt naleznete na adrese www.tkl.cz.


Americké dřevostavby, dřevostavby, prodej sádrokartonů, kvalitní dřevostavby, materiál dřevostavby, osb desky, kvh hranoly, schody, spárovky, palubky...